O nas

Od kiedy pamiętam interesowałam się psychologią, działaniem człowieka i wywieraniem na niego wpływu. Życie z tymi zainteresowaniami najpierw rzuciło mnie do komunikacji i marketingu. Potem do zarządzania ludźmi i tworzenia wizerunku osób prywatnych, jak również całych firm. W ramach moich działań pojawił się także wellebing, zrównoważony rozwój z perspektywy pojedynczego człowieka oraz organizacji.

Dziś zajmuję się consultingiem z powyższych tematów, szkoleniami, mentoringiem, pisaniem artykułów i ebooków. A jutro? Zobaczymy co przyniesie.

Agnieszka
Długosz - Trąbińska

Po czterdziestce przestałam farbować włosy i zamieniłam warszawskie korki na codzienne ćwiczenia tai chi na gdyńskiej plaży. Przeprowadzka w stronę wolnego życia była jak powrót do domu po długiej podróży.

Wcześniej przez ponad dekadę pracowałam w największych polskich firmach mediowych, TVN, Ringier Axel Springer, Wirtualna Polska. Z newsroomu przeszłam do biznesu, aby przez kolejne lata zajmować się marketingiem i public relations.

Odkąd zmieniłam adres i tempo życia znów bloguje, fotografuje i uczę się dla przyjemności.  Często gotuje, wyszukuje i testuje przepisy na długowieczność. Hobbystycznie prowadzę warsztaty kulinarne, pokazy i konsultacje terapii konopnej CBD. Tworzę e-booki aby podzielić się doświadczeniem i w prosty sposób tłumaczyć ważne tematy kobiecego zdrowia i powolnego starzenia.

Eliza
Graff

Właścicielka bardzo kreatywnej głowy! Kocham wyzwania, nowe projekty, tworzenie niestandardowych koncepcji marketingowych i ryzyko. Od zawsze lubiłam pisać, śpiewać, fantazjować i sprzedawać,  a to dało mi solidne podwaliny do pracy w mediach. Od 7 lat prowadzę agencję marketingową 360° Cookies Media 

W życiu sprzedawałam papierosy, ubezpieczenia, usługi medyczne, projekty marketingowe i tak minęło prawie 20 lat. Tymczasem jeszcze nigdy nie próbowałam sprzedawać ebooków. I dlatego tu jestem!

Ty?

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam.